Infolinia: tel. 12 425 86 69

MultiRoom

Multiroom to usługa pozwalająca na niezależny odbiór różnych programów na wielu telewizorach przy jednym abonamencie.

Udaje się wykonać instalacje w konfiguracji umozliwiającej podział uprawnień do kilku (5-7) pomieszczeń. Można to zrobic wykonujac wzajemne połączenie tunerów droga przewodowa lub bardziej praktyczne ze wzgledu na brak okablowania  droga radiową.

Zestaw CYFRA+ MULTIROOM pozwala na niezależne oglądanie różnych programów z oferty CYFRA+ w dwóch pomieszczeniach jednocześnie w ramach jednego abonamentu. Usługa udostępniona jest dla pakietów Prestiż HD+, Optimum HD oraz Optimum.

Zestaw CYFRA+ MULTIROOM składa się z tylu zestawów dekoder-karta ile planujemy pomieszczeń wyposażyć w usługę multiroom. Do działania konieczne jest wykonanie odrębbnych instalacji antenowych do każdego z tunerów

Aby korzystać z usługi CYFRA+ MULTIROOM należy wykonać instalację antenową z dwoma niezależnymi kablami antenowymi i dwoma dekoderami. Do anteny satelitarnej powinien więc być zamontowany konwerter typu TWIN ewentualnie konwerter typu QUAD (poczwórny) jeśli chcemy do dwóch dekoderów podłączyć po dwa kable antenowe. Przykładowy schemat podłączenia ilustruje poniższy rysunek:

Usługę typu multiroom można także wykonać na platformie Telewizji Na Kartę.
Zasada taka jak przy instalacji multiroom-u dla Cyfry+.

Cyfra+ 
Najlepsze promocje, instalacja
Opcja MULTIROOM
Pakiet HD już za 49 zł/m-c
 

N-ka
Telewizja Nowej Generacji N
montaż, instalacja anten

Cyfrowy Polsat
instalacja, montaż anten

Copyright 1991-2011 - wszelkie prawa zastrzeżone.